LISTOPADÁNÍ

Taky jste to zpozorovali? Máme přebarveno. Ne, nebude následovat rozbor výsledků voleb, ale při pohledu z okna si toho všimnete určitě také. Tatam je barevná záplava, všemožné tóny žluté, červené a okrové vystřídaly decentní hnědá v kombinaci s temně zelenou jehličnanů. Není to ale důvod k pochmurné náladě, i v tom se dá najít mnoho krásného pokoukání. Teprve teď začíná vynikat krása ukrytá ve tvarech stromů. Tak si najděte chvíli času, pořádně se oblékněte a můžete vyrazit na procházku. Uděláte něco pro své zdraví i dobrou náladu, protože, jak známo, pohyb díky endorfinům vzbuzuje pocity spokojenosti a štěstí.
A kdyby Vás podzimní počasí přece jen zaskočilo, máme pro Vás připravenou aktuální listopadovou nabídku produktů za zvýhodněné ceny, které Vám pomohou na Vaše případné obtíže vyzrát, a ještě při tom ušetříte.

PREVENCE IMUNITNÍHO SYSTÉMU
Vždy je dobré začít prevencí. Aby na Vás zákeřné viry a jiná havěť byli krátcí, můžete povzbudit svůj imunitní systém přípravkem KALOBA. Je založena na přírodních látkách – výtažcích z rostliny Pelargonium a je vhodná i pro děti již od jednoho roku a dospělé. Podobně využijete i přípravek ACTILAC . Obsahuje 8 kmenů životaschopných buněk laktobacilů a jeho použití je vhodné i při léčbě antibiotiky. V nabídce je pro Vás připraveno balení po 50 tobolkách a jako bonus je v krabičce 10 tobolek navíc.
MĚŘENÍ TĚLESNÉ TEPLOTY
Pokud Vás nějaká choroba přece jen zaskočí, je důležité vědět, jaká je tělesná teplota. Nabízíme Vám hned dva teploměry – digitální teploměr TENSOVAL RAPID FLEX s velkým displejem, ohebnou špičkou a především rychlým zjištěním aktuální teploty. Důležité je nezapomenout na úskalí měření digitálním teploměrem, a tím je místo, kde teplotu měříme. Jelikož měřící čidlo je ve špičce teploměru, ideálním místem pro měření jsou ústa. Pro toho, komu to příliš nevyhovuje, a také především pro malé děti je připraven infračervený kontaktní teploměr THERMOVAL DUO SCAN. Právě na malé děti výrobce pamatuje, a do dárkového balení přidal dětskou lahvičku Avent, vlhčené kapesníčky a vatové tyčinky. Maminky to jistě ocení.
PŘI BOLESTECH V KRKU
Při potížích s bolestí v krku Vám může ulevit oblíbený přípravek NEO-ANGIN, určený pro dospělé a děti od 6 let. K dispozici je ve dvou příchutích a neobsahuje cukr. Pro menší děti máme přípravek JUNIOR-ANGIN, rovněž v pastilkách k cucání. Obsahuje výtažky z lišejníku islandského, užívaného právě pro svoje zklidňující účinky na sliznici dutiny ústní.
PROTI POTÍŽÍM S MOČOVÝMI CESTAMI
Po přípravku PHYTENEO SPASMOPHYT je vhodné sáhnout, pokud Vás trápí potíže s močovými cestami. Obsahuje výtažky z medvědice lékařské a podporuje správnou činnost močových cest.

NA POTÍŽE S POHYBOVÝM APARÁTEM
CELADRIN LOCOMOTIVE Vám svým unikátním složením nabízí pomoc při normalizaci činnosti pohybového aparátu. Podporuje tvorbu kolagenu, důležitého pro správnou činnost chrupavek a kostí. Je vhodný pro děti od 12 let, není určen pro těhotné a kojící.
PŘI ZÁTĚŽI VAŠICH OČÍ
Kdo z nás se vyhne práci pod umělým osvětlení, na počítačích nebo v málo osvětlených prostorách? Přidejte k tomu úbytek denního světla, daný ročním obdobím, a zvýšená zátěž očí je na světě. OČNÍ KAPKY BEPANTHEN obsahují dexpanthenol pro zklidnění suchých a unavených očí, zvlhčují oční sliznici a jsou vhodné i pro uživatele kontaktních čoček. Výhodné je i balení v jedno dávkových ampulkách, kdy nedochází ke kontaminaci očních kapek.