Většinou se nám vybaví novoroční předsevzetí – přestanu kouřit, začnu cvičit, budu běhat, budu se učit cizí jazyky atd. Jejich životnost je většinou nízká a úmrtnost vysoká.

Ale není nutné čekat na další nový rok, změnu je nejlepší začít realizovat ihned, jak se k ní odhodláte. A vydržet. Není to jednoduché, někdo má vůli pevnou a obejde se bez dalších podpůrných prostředků, někdo k tomu potřebuje alespoň malou oporu.

I v těchto situacích najdete ve Vaší lékárně lékárnice a lékárníky ochotné naslouchat Vašim potížím a podle svých zkušeností Vám nabídnou pomocnou ruku.

Proto i v tomto roce se budeme snažit Vám přinášet v našich aktuálních slevových nabídkách osvědčené přípravky, které Vám pomohou při řešení zdravotních i jiných problémů.

Kdo by v zimě (byť prozatím velmi umírněné) nezakašlal? Takových jedinců mnoho není. Proto jsme připravili do naší akční nabídky sirup ROBITUSSIN ANTITUSSICUM na suchý dráždivý kašel (bez hlenů). Podává se v intervalu 4 hodin a je určen pro děti od 6 let a dospělé.

Aby nad námi bacily neměli navrch, nabízíme za akční ceny i ADDITIVA VITAMIN C – rozpustné tablety s obsahem 1000mg vitaminu C. Vhodné k léčbě a prevenci nedostatku vitamínu C, při zvýšených nárocích na přísun vitaminu ( chřipkové období, nachlazení, podpora imunitního systému, kuřáci …). Vybírat můžete ze dvou příchutí – citron a pomeranč.

Chladné období si vybírá daň i na naší pokožce. Přípravky z řady PHYTENEO AD LOTIO nám v péči o pokožku velmi dobře pomohou. AD LOTIO ACUT je hydratační emulze s antimikrobiální složkou, bez obsahu parfému, lanolinu a jiných možných alergizujících látek. Je vhodná pro mírně až středně suchou pokožku, po slunění i na okolí nosu při nachlazení. AD LOTIO CHRONIC je lipofilní emulze pro suchou až silně vysušenou pokožku, rovněž bez obsahu alergenů , s mikrobiální složkou, s velmi dobrou snášenlivostí. Lze použít i při lupénce, atopickém ekzému apod. . Je vhodná pro pravidelnou dlouhodobou péči.

Těšíme se na setkávání s Vámi , ať už za tárou nebo na našich webových stránkách!

PŘEJEME VÁM VŠECHNA NEJ DO NOVÉHO ROKU A HLAVNĚ ZDRAVÍ!