jinecka 1
Nově si na našem webu můžete objednat léky zadáním kódu receptu a jakmile bude připraven k výdeji budeme vás neprodleně informovat. Ušetříte tak čas a nervy při možném čekání ve frontě, nutnosti přípravek namíchat nebo objednat!!
VYZKOUŠEJTE 🙂
jinecka 2
Nově si na našem webu můžete objednat léky zadáním kódu receptu a jakmile bude připraven k výdeji budeme vás neprodleně informovat. Ušetříte tak čas a nervy při možném čekání ve frontě, nutnosti přípravek namíchat nebo objednat!!
VYZKOUŠEJTE 🙂
previous arrow
next arrow

PRODUKTY V AKCI NATURPRODUKT

PRODUKTY V AKCI
PILULKA

ZAVOLAT

Rezervace léků vložením kódu receptu

Souhlas se všeobecnými podmínkami

10 + 8 =

Všeobecné podmínky aplikace e-recept

Poskytovatel

Jinecká lékárna, Zborovská 357, Jince, 26223 (společnost FARMCARE s.r.o., IČO 28260082, Potoční 418, Hořovice 26801)

Aplikace

Pro účely těchto podmínek se rozumí internetová aplikace zajišťující fungování služby , nacházející se na stránkách jineckalekarna.cz. Tyto stránky provozuje Jinecká lékárna.

Klient

Fyzická osoba, které byl vystaven elektronický recept a která  prostřednictvím aplikace využívá možnost předem si lék objednat k vyzvednutí.

Elektronický recept

lékařský předpis vydávaný v elektronické podobě dle zákona č.378/2007 Sb a pozdějších platných norem.

Lékárna umožňuje prostřednictvím Aplikace na svých webových stránkách, aby klient měl v okamžiku návštěvy lékárny lék k dispozici.

Využitím Aplikace nedochází k rezervaci léku ani jeho zakoupení. Nejedná se o internetový obchod ani službu žádného internetového obchodu. Nedochází k uzavření kupní smlouvy. Využití aplikace neznamená povinnost klienta vyzvednout si lék v této lékárně.

Za účelem poskytnutí této služby zpracovává lékárna osobní údaje klienta v rozsahu telefon a kód receptu v souladu s GDPR.

Klient zadá do formuláře kód receptu a svoje telefonní číslo. Na tomto telefonním číslo ho pak lékárna kontaktuje a domluví se s ním na dalším postupu. Po celou dobu lékárna není oprávněna elektronický recept blokovat k výdeji na jiném pracovišti. I přes využití služby Aplikace není klient povinnen lék vyzvednout v této lékárně.

Lékárna je oprávněna provést změny  nebo úpravy těchto podmínek.

Klient zaškrtnutím souhlasu potvrzuje, že se seznámil se zněním Všeobecných podmínek, rozumí jim  a souhlasí s nimi.

NOVINKY A ČLÁNKY

KORONAVIRUS

​​1. Co je koronavirus? Označení koronavirus se používá pro jakýkoli virus, patřící do podčeledi Coronaviridae. Jde o souhrnné označení pro čtyři čeledi virů, které způsobují onemocnění u zvířat a lidí s různým stupněm závažnosti. Název je odvozen od...

Mgr. Naděžda RYDRYCHOVÁ

Jinecká lékárna je provozovnou společnosti FARMCARE s.r.o., poskytující zdravotnické služby v oblasti lékárenství. Druhou, sesterskou lékárnu, můžete najít v Hořovicích na Valdece. V obou našich lékárnách se o Vás rády a ochotně postarají magistry, které jste mohli potkávat po dobu téměř 15 let v bývalé lékárně U NsP Hořovice. Po prodeji nemocnice a následném ukončení nájemní smlouvy ze strany nového majitele jsme nejprve otevřeli novou lékárnu v Jincích v areálu Jednoty Hořovice ( u vojenských kasáren ) a po necelém roce a nezbytné rekonstrukci i druhou provozovnu v Hořovicích na Valdece ( proti nákupnímu centru Penny Market ) .

Těšíme se na Vás

Mgr. Naděžda Rydrychová 

Adresa lékárny

Zborovská 357
262 23 JINCE

Telefon a email

tel. +420 318 694 530
fax: +420 311 516 066
gsm: +420 603 960 519
email: info@jineckalekarna.cz

Otevírací doba

pondělí  8.00-16.30
úterý      8.00-16.30
středa    8.00-15.30
čtvrtek   8.00-15.30
pátek     8.00-15.30